"ДНР" та "ЛНР" визнали Донбас невід`ємною частиною України

  9 Червня, 2015 11:12
  Керівництво самопроголошених республік знову запропонувало зміни у Конституцію України.

  Очільники так званих ДНР та ЛНР направили у контактну групу із врегулювання ситуації на сході країни нові пропозиції щодо внесення змін до Конституції України. Окремі райони з особливим статусом вони пропонують залишити невід`ємною частиною української території.

  Про це повідомляє Донецьке агентство новин, посилаючись на Пушиліна і Дейнего.

  Зокрема, пропонується ухвалити окремий закон України, яким би визначався перелік міст і районів Донецької та Луганської областей з особливим статусом. Ці райони пропонується визнати невід`ємною частиною України.

  Окремим пунктом прописано збереження Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком своїх посад. Лідери "ЛНР" та "ДНР" "продовжують здійснювати свої повноваження" відповідно до законів "народних республік".

  У запропонованих змінах зазначається також, що закон "Про особливий порядок місцевого самоуправління в окремих районах Донецької та Луганської областей" має діяти безстроково. Місцева влада отримує право створювати "народну міліцію" та опікуватися питаннями вживання російської мови, використання природних ресурсів, бізнеса тощо.

  Нагадаємо, раніше від керівництва самопроголошених республік вже надходили пропозиції Києву щодо конституційної реформи, якими, зокрема, передбачалося закріплення позаблокового статусу України.

  Теги : ДНР ЛНР Конституція Плотницький олександр захарченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів