Визнання Волинської трагедії геноцидом відкладено

  21 Липня, 2016 15:40
  22 липня очікується ухвалення в Сеймі остаточного варіанту документу.

  Сейм Польщі завершив друге читання постанови про визнання Волинської трагедії геноцидом ОУН-УПА і відправив на доопрацювання, повідомляють ЗМІ.

  У партії "Право і справедливість", яка запропонувала дану постанову, вважають, що ухвалення документа є не тільки даниною пам’яті загиблим, але може запобігти виникненню "стіни" в майбутньому, що відмежує українців від поляків.

  Натомість у партії "Громадянська платформа" вважають, що запропоновану постанову не можна розглядати поза контекстом нинішніх подій в Україні. Вони побоюються, що найбільш шляхетні наміри і заклики можуть принести зворотній ефект.

  Профільна комісія має внести доповнення і виправлення, і в п’ятницю, 22 липня, очікується ухвалення остаточного варіанту документу.

  Проект, який запропонувала Партія "Право і справедливість", передбачає визнати трагічні події на Волині й Галичині 1943–1945 років "геноцидом поляків", також щороку 11 липня пропонується вшановувати пам’ять загиблих.

  Додамо, цього року виповнюються 73-і роковини Волинської трагедії, котра забрала багато життів поляків і українців під час взаємних конфліктів на території сучасної Західної України.

  Теги : Польща геноцид Волинська трагедія
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів