Військовий прокурор Південного регіону був соратником Медведчука - журналіст

  30 Червня, 2015 09:56
  Водночас про це "нічого не знає" головний військовий прокурор, а Порошенко присвоює чиновнику, який працював з Медведчуком, почесні звання.
  Військовий прокурор Південного регіону Максим Якубовський
  Фото з відкритих джерел
  Військовий прокурор Південного регіону Максим Якубовський

  Нинішній військовий прокурор Південного регіону Максим Якубовський ще нещодавно працював у громадському русі "Український вибір" кума Путіна – Медведчука.

  Про це у соцмережі Facebook написав журналіст-розслідувач Дмитро Гнап.

  Водночас, за його словами, головний військовий прокурор Матіос не знає, "до чого тут "Український вибір" і Медведчук" та не може сказати, яке відношення до них мав Якубовський.

  "Ну, якщо головний військовий прокурор у нас такий крутий розслідувач, що не може перевірити минуле підлеглого, я йому підкажу" – написав журналіст та виклав відео, на якому Якубовський бере участь у заході "Українського вибору".  Також на офіційному профайлі юриста Якубовського на сайті Спілки адвокатів вказаний телефон, який збігається з телефоном центрального офісу "Українського вибору" Медведчука

  Журналіст Гнап припустив, що президент Порошенко також, мабуть, не знав про попереднє місце роботи Якубовського, коли присвоював йому тиждень тому звання генерал-майора юстиції. 

  Теги : прокурор анатолій матіос Максим Якубовський Медведчук
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів