Віктор Чумак: "Нема в нас політики"

  2 Березня, 2016 14:57
  Нинішня політика перетворилась на заробляння грошей. Однак до перевиборів треба підійти розумно, наголошує депутат.
  Народний депутат (БПП) Віктор Чумак
  Народний депутат (БПП) Віктор Чумак

  Народний депутат від БПП Віктор Чумак вважає, що проводити перевибори до парламенту немає сенсу, поки не зміниться виборча система та підхід самих виборців.

  Про це він говорив на Антикорупційному форумі в Житомирі. Зокрема, Чумак наголосив, що тих "політиків", які прийшли до влади заробляти гроші, обрали самі ж люди.  "Нема в нас політики. Нема в нас політиків. В нас люди просто-напросто прийшли з політики заробляти гроші. З вашою допомогою", – заявив Чумак.

  Він вважає, що бажання йти на вибори повинне бути бажанням змінити саму виборчу систему. Вибори не мають відбуватися за старими правилами, які знову приведуть у політику тих, хто скуповує голоси.

  Чумак пропонує зробити пропорційну систему з відкритими списками з регіональними преференціями. Це означає, що виборець може рухати свого кандидата в списку, якщо вважає його кращим.

  Також нардеп запропонував заборонити політичну рекламу, на яку викидають мільйони доларів, та фінансувати політичні партії з державного бюджету. Лише так люди зможуть контролювати кожну партію.

  "Ми повинні поміняти людей, які роблять політику, і правила, за якими ці люди приходять в політику. Не помінявши цього, нічого не буде", – наголосив Віктор Чумак. 

  Теги : перевибори Віктор Чумак антикорупційний форум політика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів