Виключених із "Самопомочі" нардепів викликають на допит у ГПУ

  4 Вересня, 2015 23:05
  Вони мають свідчити у справі про підкуп депутатів згідно заяви Садового.
  Ганна Гопко, Андрій Садовий та Павло Кишкар (зліва направо)
  Фото з відкритих джерел
  Ганна Гопко, Андрій Садовий та Павло Кишкар (зліва направо)

  П’ятьох депутатів, яких виключили з фракції "Самопоміч" після скандального голосування за децентралізацію, викликають на допит до ГПУ у справі про підкуп депутатів в обмін на голосування за відповідні зміни до Конституції.

  Про це заявив лідер "Самопомочі", міський голова Львова Андрій Садовий.

  Фотокопію відповідного документу від 3 вересня опублікував на Facebook позафракційний нардеп Віктор Кривенко.

  В документі написано, що в рамках досудового розслідування у відповідному кримінальному провадженні до управління ГПУ з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, запрошуються: Ганна Гопко, Остап Єднак, Павло Кишкар, Віктор Кривенко та Вікторія Пташник.

  Як зазначається, депутати мають прибути у зручний для них час до органу досудового розслідування для надання свідчень щодо обставин, викладених у заяві Садового.

  Нагадаємо, фракція "Самопоміч" виключила зі свого складу вищезазначених п’ятьох народних депутатів, які підтримали в першому читанні проект змін до Конституції в частині децентралізації. Напередодні Андрій Садовий  розповів про факт підкупу нардепів фракції перед голосуванням за зміни до Основного закону України. 

  Теги : ГПУ депутати Самопоміч допит андрій садовий Гопко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів