Вигідні опоненти на виборах: Порошенко веде переговори з Бойком і Рабіновичем

  13 Березня, 2018 16:53
  Лідери "Опоблоку" можуть бути корисними для Банкової, як опоненти чинного президента на виборах.

  Президент Петро Порошенко веде переговори з лідером "Опозиційного блоку" Юрієм Бойком і головою партії "За життя" Вадимом Рабіновичем як із зручними опонентами на президентських виборах в 2019 році.

  Бойко і Рабінович можуть бути корисними для Банкової, як опоненти Порошенка на виборах президента, пише експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко для "Апострофу".

  Він зазначив, що через фінансові та особисті конфлікти лідери "Опоблоку" і "За життя" не виставлятимуть на президентські вибори єдиного кандидата. На думку експерта, ні у Бойка, ні у Рабіновича немає великих шансів на перемогу на виборах.

  "З іншого боку, "біло-блакитні", розуміючи ситуацію, що склалася, яка унеможливлює обрання президентом будь-якого з їхніх кандидатів, будуть більше працювати на перемогу в парламентських перегонах", – резюмував Петренко.

  Нагадаємо, президент Петро Порошенко пояснив, яким чином Кабінет міністрів буде виконувати вимогу Міжнародного валютного фонду щодо чергового підвищення ціни на газ.

  Теги : Юрій Бойко Опозиційний блок Петро Порошенко президентські вибори вадим рабінович
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів