Відставка Луценка: політолог вважає, що Порошенко не звільнить генпрокурора

  6 Листопада, 2018 16:08
  Андрій Золотарьов вважає, що Луценко хоче продемонструвати, що не тримається за крісло генпрокурора.

  Політолог Андрій Золотарьов заявив, що чинний президент Петро Порошенко не погодитися відправити генерального прокурора Юрія Луценка у відставку. Таке думку політолог висловив в коментарі для golos.ua, зазначивши, що Луценко хоче продемонструвати, що не тримається за крісло.

  "Сильно сумніваюся, що Порошенко погодиться відправити Луценка у відставку. Крім того, невідомо, чим буде займатися Луценко після відставки. Своєї партії у нього немає, з рейтингом справи йдуть не благополучно", – пояснив Золотарьов.

  За його словами, до цих пір не було розслідувано справу про розстріли на Майдані, а також не закінчився суд над Януковичем, тому генпрокурору потрібен символічний успіх для того, щоб залишити свою посаду.

  "Якщо він піде на хвилі невдоволення, це буде нагадувати стрибок з "Титаніка". Думаю, що його заява про відставку не буде підписано президентом. Луценко залишиться в своєму кріслі", – додав Золотарьов.

  Крім того, він вважає, що генпрокурор намагається показати, що готовий легко піти із займаної посади. На думку експерта, такі дії Луценка з політичної точки зору є досить грамотними.

  Нагадаємо, Луценко заявив, що сьогодні подасть заяву про свою відставку на ім'я президента.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів