Відпустка чесного депутата: як "непідкупна" Чорновол провела місяць у Таїланді

  12 Жовтня, 2015 17:35
  Судячи з життя Тетяни Чорновол, депутатка очевидно живе не на одну зарплату.
  Фото з відкритих джерел

  Народний депутат та "борець із корупцією" Тетяна Чорновол, яка отримала посаду після зміни влади на хвилі революції, сама ж і "попалася" на корупції.

  Про це написав у своєму блозі на "Кореспонденті" політолог Сергій Стрельников.

  За його словами, Чорновол, як і інші представники нової влади, які "дорвалися до годівниці", засвітилася на сумнівній справі. А саме: "непідкупна" депутатка відправилась у відпустку на цілий місяць до Таїланду, де відпочивала з 21 березня по 12 квітня разом зі своєю 12-річною дочкою Іванною. Це при тому, що за весь 2013 рік Чорновол задекларувала 10 тис. грн заробітків, а в 2015 році як депутат отримувала 6 тисяч грн зарплати.

  В інформації про цю відпустку можна пересвідчитися з наступних документів.

  Політолог відзначає, що бюджет такої поїздки – 50 тисяч гривень, тобто вісім місячних зарплат народного депутата, причому якщо відкладати всю зарплату на відпустку.

  Окрім того, Тетяна Чорновол на початку вересня пересіла зі "скромного" "Шевроле Авео" (який значиться в декларації 2014 року) на Mitsubishi Lancer 2014 року випуску, вартість якого стартує від 330 тис. грн. На такий автомобіль чесному депутату потрібно відкладати всю свою зарплату довгих п'ять з половиною років. Однак, Тетяна Чорновол засідає в парламенті значно менше.

  І це ще не все. За інформацією людей, близьких до владних кіл, Чорновол готується відправити свою доньку на навчання до Англії, що теж очевидно коштує чимало.

  Із тих же джерел, не є таємницею і ім'я спонсора всіх цих "надмірностей" депутатки – це Олена Тищенко, призначена в липні цього року головою нового управління МВС із повернення злочинних активів. Таке призначення Чорновол "продавила" через Арсена Авакова, чиїм радником вона була деякий час. За цю "дружню послугу" вона власне і отримала подяку в якості Mitsubishi Lancer.

  Проте, Тищенко недовго пробула на "хлібній" посаді через обурення громадськості, оскільки важко позбутися клейма легендарного СІЗО "Матроська тиша", куди Тищенко "загриміла" за те, що допомогла колишньому главі найбільшого на 2010 рік приватного казахського БТА-банку Мухтару Аблязову "відмити" і вивести з країни більше трьох мільярдів доларів. А екс-чоловік Тищенко знаменитий тим, що "дерибанить" разом із Сергієм Пашинським нафту, "віджату" у Сергія Курченка. 

  Теги : корупція Тетяна Чорновол Олена Тищенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів