Відомо, скільки витратили кандидати в мери другого туру

  14 Листопада, 2015 10:28
  Рекордсмен - кандидат на посаду мера столиці Віталій Кличко (майже 27 млн грн).
  Фото з відкритих джерел

  У Комітеті виборців України порахували, скільки витратили кандидати в мери другого туру, таку інформацію оприлюднено на порталі КВУ.

  Так, найбільше витратив грошей кандидат на посаду столичного мера Віталій Кличко - його рекордна сума - 26,8 мільйонів гривень.

  Як зазначається, не всі однаково заможні - суми в одних і тих же регіонах суттєво відрізняються.

  Зокрема, у Запоріжжі різниця між витраченими фінансами конкурентів становить 16 разів. Якщо Володимир Буряк (кандидат-самовисуванець) витратив майже 8 мільйонів гривень, то його опонент Микола Фролов "БПП" - трохи менше півмільйона.

  Подібний приклад і у Вінниці: Сергій Моргунов ("Вінницька європейська стратегія"), віддав понад півмільйона гривень, а його опонентка Людмила Щербаківська "Батьківщина" у 12 разів менше (майже 50 тисяч грн).

  Те ж саме і в Рівному: витрати Дмитра Якимця "Громадський контроль" (41 тисяча грн), тоді як його конкурента Володимира Хомка (самовисуванець) у 6 разів більші.

  Нагадаємо, сьогодні в країні - "день тиші", а завтра 15 листопада українці обиратимуть у другому турі виборів очільників міст. Вибори відбудуться у 19 областях та в 10 містах обласного значення. 

  Теги : Віталій Кличко кандидати витрати місцеві вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів