Відмивання коштів та несплата податків: на Порошенка подали ще одну заяву до ДБР

  24 Травня, 2019 17:01
  Порошенка звинувачують в тому, що він "у складі організованої злочинної групи заволодів телеканалом "Прямий", оформивши його на офшорну компанію".

  Відомий юрист Андрій Портнов заявив, що подав до Державного бюро розслідувань (ДБР) вже третю заяву із звинуваченням екс-президента Петра Порошенка. Цього разу щодо відмивання коштів, легалізації незаконних доходів та несплати податків п'ятим президентом.

  Про це Портнов повідомив на своєму каналі у Telegram.

  "Друзі, зареєстрував у Державному бюро розслідувань третю заяву про відмивання коштів, легалізацію незаконних доходів і несплату податків колишнім президентом Порошенком, який у складі організованої злочинної групи заволодів телеканалом "Прямий", оформивши його на офшорну компанію, що фіктивно належала колишньому члену "Партії Регіонів" Макеєнку (Володимир Макеєнко – ред.)", – зазначив юрист.

  Портнов також повідомив, що сьогодні ДБР зареєструвало нове кримінальне провадження і почало "розслідування за фактом легалізації Порошенком злочинних доходів при офшорних маніпуляціях на суму 300 млн доларів США за угодою продажу заводу "Кузня на Рибальському".

  НагадаємоДБР відкрило кримінальне провадження за фактом можливої державної зради колишнього президента Петра Порошенка та інших посадових осіб під час проходження українськими моряками Керченської протоки, що призвело до їхнього захоплення Росією.

  Крім цього, САП відкрила одразу декілька кримінальних проваджень, фігурантами яких є екс-президент України Петро Порошенко, його колишній бізнес-партнер і народний депутат Ігор Кононенко та інші високопосадовці.

  Пізніше юрист Андрій Портнов заявив, що подав до Державного бюро розслідувань заяву із звинуваченням екс-президента України Петра Порошенка у відмиванні коштів армії. Директор ДБР Роман Труба заявив, що у відомстві вивчають заяву Портнова.

  Теги : Петро Порошенко Партія регіонів Андрій Портнов Володимир Макеєнко ДБР Кузня на Рибальському
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів