Відеоспостереження на виборчих дільницях не буде – ЦВК

  15 Березня, 2019 13:45
  Свого часу відеонагляд на виборах організовували, і він, за словами зама глави ЦВК, виявився неефективним.

  Заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко заявив, що відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборів президента 31 березня не буде, оскільки це не передбачено законом.

  Про це він сказав на прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За словами Радченка, свого часу відеонагляд на виборчих дільницях дійсно організовували. Однак, зауважив заступник глави ЦВК, він виявився неефективним, попри витрачений на його встановлення майже мільярд гривень.

  Водночас, зазначив він, органи державної влади або місцевого самоврядування мають право організовувати охорону та безпеку приміщень, де будуть виборчі дільниці. Тому з цією метою вони можуть встановлювати камери у своїх приміщеннях.

  "Але ці камери не мають на меті фіксування або спостереження за голосуванням чи підрахунком голосів. Це може бути виключно з міркувань безпеки", – додав Радченко.

  Раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія не закупила архівних боксів для доставки бюлетенів та іншої виборчої документації, тому членам комісії доведеться доставляти їх у підручних засобах.

  Теги : вибори цвк відеокамери президентські вибори виборчі дільниці
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів