Від Шокіна вимагають виключити Севрука з конкурсної комісії до САП

  9 Листопада, 2015 10:04
  А замість нього включити до неї Кесслера.
  Джованні Кесслер
  Фото з відкритих джерел
  Джованні Кесслер

  Трансперенсі Інтернешенл Україна, Центр протидії корупції та Реанімаційний пакет реформ закликають Віктора Шокіна призначити Джованні Кесслера до складу конкурсної комісії, яка обиратиме майбутніх антикорупційних прокурорів, а Юрія Севрука звільнити з комісії.

  З такою вимогою організації виступили, домагаючись незалежного та неупередженого конкурсу до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  За їхніми словами, заява президента Петра Порошенка про оновлення складу відповідної конкурсної комісії лише частково відповідає дійсності, бо серед перепризначених її членів немає директора Європейського управління боротьби з шахрайством Кесслера, але залишився одіозний перший заступник генпрокурора Севрук.

  "Саме Юрій Севрук розпочав службове розслідування стосовно іншого заступника генпрокурора – Давіда Сакварелідзе – за його спроби реформувати органи прокуратури через конкурентні конкурсні процедури", - нагадують представники громадських організацій.

  Крім того, як стало відомо, до Верховної Ради внесли проект постанови про заміну одного з парламентських делегатів у конкурсній комісій – американського прокурора Мері Батлер – на Джованні Кесслера.

  Нагадаємо, раніше Шокін змінив двох своїх людей у комісії з Антикорупційної прокуратури.

  Теги : Кесслер Антикорупційна прокуратура Віктор Шокін Юрій Севрук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів