Від Порошенка вимагають припинити брехати про чесний відбір у Верховний Суд

  14 Листопада, 2017 13:07
  У Громадській раді доброчесності вважають, що їх просто використали для легітимізації потрібного результату.

  Громадська рада доброчесності закликає президента Петра Порошенка припинити у публічних виступах вводити суспільство в оману тезою, що на конкурсі до Верховного Суду було максимально враховано позицію громадськості.

  Про це йдеться у зверненні ради до президента, опублікованому на її сайті.

  Як зазначається, громадські активісти категорично не згодні із цим твердженням і переконані, що їх використали для легітимізації потрібного результату в очах суспільства й міжнародної спільноти.

  Сам же конкурс у Громадській раді доброчесності вважають несправедливим і неспівмірним очікуванням суспільства щодо очищення та оновлення суддівського корпусу.

  У раді нагадують, що Порошенку неодноразово вказували на те, що кожен четвертий із переможців конкурсу не відповідає критеріям доброчесності та професійної етики. Однак, зауважують активісти, президент вирішив не брати це до уваги й видав указ про призначення 113 суддів нового Верховного Суду.

  Тепер же, наголошують у раді, за такого старту реформи подальше кваліфікаційне оцінювання чинних суддів є беззмістовним, адже для звільнення судді через невідповідність критерію доброчесності вже знадобиться вирок суду.

  Теги : Порошенко Петро Порошенко Верховний Суд України
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів