Від Полторака вимагають звіту в Раді щодо афери з житлом для військових

  3 Липня, 2018 14:21
  Аудитом було виявлено зловживань на понад 600 млн гривень під час забезпечення військовослужбовців квартирами.

  У Верховній Раді пропонують заслухати міністра оборони України Степана Полторака з приводу ситуації, що склалася із забезпеченням військовослужбовців житлом.

  Про це під час сесійного засідання парламенту заявив народний депутат від групи "Партія Відродження" Віктор Бондар, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Депутат звернув увагу на нещодавно оприлюднений звіт Рахункової палати щодо ефективності використання бюджетних коштів, виділених на будівництво та придбання житла для військовослужбовців.

  "Звіт говорить про те, що у Міністерстві оборони, по суті, процвітає корупція у сфері забезпечення житлом військовослужбовців. Аудитори виявили кричущі дані про те, що у процесі як будівництва, так і закупівлі житла для військових було зловживання на суму понад 600 млн гривень тільки за останні 2 роки", – заявив Бондар.

  Він зауважив, що це майже половина коштів, які були виділені у 2016-2017 роках на придбання житла. Однак замість придбання 2200 квартир купили лише 1083 для родин українських військовослужбовців.

  Нардеп додав, що нині без житла в Україні залишається майже 46 тисяч сімей військовослужбовців. Бондар закликав міністра оборони відреагувати на звіт Рахункової палати й провести службове розслідування цієї ситуації.  

  Нагадаємо, у Рахунковій палаті вважають, що під час розпорядження коштами, виділеними на вирішення житлових проблем військових, мали місце корупція, шахрайство, недбалість та службове підроблення.

  Теги : Міноборони Степан Полторак Рахункова палата
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів