Від Луценка вимагають пояснити, чому приховував вирок про конфіскацію "$1,5 млрд Януковича"

  11 Сiчня, 2018 10:27
  Transparency закликає главу ГПУ офіційно прокоментувати опублікований іноземними журналістами документ.

  Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International вимагає оприлюднити вирок суду, за яким було конфісковано 1,5 млрд доларів так званих "грошей Януковича".

  Про це йдеться в заяві антикорупційної організації.

  Зокрема, Transparency вказує, що ГПУ штучно створила ореол таємничості довкола документа, наслідком чого стало те, що повний текст вироку Краматорського суду про конфіскацію цих грошей оприлюднили іноземні журналісти.

  Антикорупційна організація вимагає від генерального прокурора Юрія Луценка офіційно прокоментувати опублікований телеканалом Al Jazeera документ і пояснити, задля чого цей судовий вирок приховувався від суспільства понад 8 місяців.

  Крім того, Transparency закликає голову Верховної Ради Андрія Парубія створити комісію з розслідування законності дій ГПУ та Військової прокуратури сил АТО.

  Також антикорупціонери наголошують на необхідності додаткового вивчення й оцінки ролі в "описаних у оприлюдненому документі схемах легалізації доходів керівництва компанії ICU, послугами якої користується і президент Порошенко".

  Як відомо, з опублікованого напередодні телеканалом Al Jazeera тексту "секретного" судового рішення випливає, що Генеральна прокуратура України конфіскувала "гроші Януковича" через підставну особу, не маючи реальних доказів.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко Transparency International гроші Януковича
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів