Вибори у Маріуполі та Красноармійську проходять майже ідеально – ЦВК

  29 Листопада, 2015 17:25
  Жодне із зафіксованих порушень не вплинули на результати волевиявлення.
  Фото з відкритих джерел

  Процес голосування на виборах місцевих голів та депутатів міськрад у Маріуполі та Красноармійську 29 листопада проходить "майже ідеально".

  Про це на брифінгу 29 листопада заявив глава ЦВК Михайло Охендовський. 

  "Жодне з повідомлень про порушення на цей момент не дає підстав вважати, що такі порушення можуть впливати на результати виборів у цих містах", - йдеться в заяві. 

  Охендовський також зазначив, що  під час підготовки до голосування у Маріуполі та Красноармійську, скарг щодо виборів не було - ЦВК лише розглядала питання щодо заміни окремих членів ТВК у містах, за поданнями суб'єктів, від яких цих членів було до комісії включено. 

  Коментуючи питання про можливість призначення другого туру виборів, глава ЦВК зазначив, що міськвиборчкоми мають право поставити питання про необхідність призначення повторного голосування у разі, якщо кандидати не наберуть необхідної кількості голосів для перемоги 29 листопада. 

  Втім, за словами Охендовського, повторне голосування не матиме ніяких особливостей порівняно з іншими повторними голосуваннями. 

  Раніше повідомлялось, що на місцевих виборах у Маріуполі та та Красноармійську явка виборців станом на 12:00 становить 15% та 15,2% відповідно.

  Теги : Маріуполь місцеві вибори цвк Михайло Охендовський Красноармійськ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів