Верховний суд незаконно відмовивсь відкривати справу проти Порошенка – активісти

  5 Липня, 2018 12:42
  У Центрі протидії корупції заявили про відмову Верховного суду відкривати провадження проти президента щодо нібито незаконного призначення аудитором НАБУ Жебрівського.

  Верховний суд України відмовив у відкритті провадження за позовом активістів проти президента Петра Порошенка через призначення аудитором Національного антикорупційного бюро Павла Жебрівського.

  Про це повідомляє Центр протидії корупції, зазначаючи: суд "навіть не захотів розглядати справу та відразу ухвалив, що активісти не мають права звертатися до суду, щоб оскаржувати Указ президента".

  Своєю чергою, в ЦПК рішення суду назвали незаконним та заявили про намір оскаржувати його – "Відмова у відкритті провадження є грубим порушенням і українського, і міжнародного законодавства та може свідчити  про політичну заангажованість суддів. Центр протидії корупції оскаржуватиме це рішення спочатку до Великої палати Верховного Суду, а за потреби і в Європейському суді з прав людини".

  Крім того, наголошується: рішення Суду свідчить про відсутність справедливого правосуддя в Україні, що є досить символічним у справі за позовом до президента, оскільки одним із головних своїх досягнень він називає судову реформу".

  Як відомо, відповідно до соцопитування, Петро Порошенко в боротьбі за президентський пост поступається лідеру ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко та очільнику "Опозиційного блоку" Юрієві Бойку.

  Теги : Порошенко НАБУ Жебрівський Верховний Суд України
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів