Верховна Рада закликає світ захистити Меджліс

  31 Березня, 2016 15:56
  Нардепи просять долучитися до боротьби за дотримання прав людини в анексованому Криму й не допустити заборони там Меджлісу.

  Верховна Рада закликає міжнародне співтовариство засудити заборону Меджлісу окупаційною владою на території Криму й стати на захист кримських татар від дискримінації та переслідувань з боку Росії.

  За відповідне звернення проголосувало 233 народні депутати.

  Рада закликає світових лідерів чинити тиск на РФ й сприяти відновленню діяльності міжнародних моніторингових місій з прав людини на території півострова.

  Також народні депутати просять світову спільноту зробити всі необхідні кроки для недопущення заборони діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

  Крім того, у зверненні міститься вимога до Росії негайно припинити політику, спрямовану на порушення прав та свобод громадянин у Криму як невід’ємної частини суверенної території України, зокрема й прав кримських татар як корінного народу.

  Звернення адресовано Організації Об’єднаних Націй, Європейському парламенту, Парламентській асамблеї Ради Європи, Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співпраці в Європі, світовим лідерам й усім членам міжнародної спільноти.

  Теги : Крим кримські татари Верховна Рада Меджліс
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів