Верховна Рада може повернути ДАІ

  28 Березня, 2016 14:14
  ВР пропонують створити Нацагенство з безпеки дорожнього руху, яке фактично виконуватиме функції ДАІ.
  Фото з відкритих джерел

  У Верховні Раді зареєстрований законопроект, яким пропонуються створити нову державну організацію - Національне агентство з питань організації та безпеки дорожнього руху, - яка фактично виконуватиме функції ДАІ.

  Законопроектом передбачається, що, Нацагентство буде:

  • здійснювати реалізацію державної політики в сфері організації та безпеки дорожнього руху і розробляти стратегію щодо підвищення рівня організації та безпеки дорожнього руху;
  • готувати проекти законів, нормативно-правових актів у сфері дорожнього руху та його безпеки, а також відповідальності за їх порушення на території України;
  • розробляти і узгоджувати вимоги до конструкції та технічного стану транспортних засобів;
  • проводити наукові дослідження та формувати власні бази даних, а також - користуватися базами інших держорганів, котрі контролюють безпеку дорожнього руху;
  • розробляти і проводити узгодження єдиних вимог щодо проектування, будівництва, реконструкції, ремонту, утримання та охорони автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів.

  В проекті закону зазначається, що діяльність Нацагентства спрямовуватиметься і координуватиметься урядом через міністра, що реалізує держполітику в сфері транспорту, а контроль за його діяльністю здійснюватиметься Наглядовою радою, що складатиметься з 10 членів, делегованих на 2 роки президентом, профільними міністерствами, та громадськими організаціями, що працюють в сфері безпеки дорожнього руху.

  Передбачається, що очолюватиме Агентство директор, якого за результатами відкритого конкурсу призначатиме Кабмін, терміном на 5 років.

  Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрований законопроект про відшкодування шкоди за пошкоджене або зруйноване в результаті бойових дій приватне житло за час проведення АТО.

  Теги : Верховна Рада даі законопроект Кабмін
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів