Велика частина міністрів піде у відставку до кінця року – політолог

  1 Лютого, 2019 10:59
  Олексій Якубін не виключає, що до кінця року крісло прем'єра звільнить Володимир Гройсман.

  Політолог Олексій Якубін вважає, що велика частина міністрів піде у відставку до кінця 2019 року. Таку думку політолог висловив в коментарі для golos.ua.

  "Очевидно, у відставку піде в. о. голови МОЗ Уляна Супрун і велика частина міністрів. Не виключаю, що крісло прем'єра залишить Володимир Гройсман", – зазначив Якубін.

  Водночас, політолог розповів, у кого є шанси на формування нового складу уряду, зазначивши, що наразі у суспільства є величезна недовіра до всіх політиків.

  За його словами, в партії "Оппоблок" і "За життя" є хороші шанси на потрапляння до Верховної Ради. Крім того, ці партії будуть претендувати на прем'єрську посаду і посаду в енергетичному секторі.

  "Якщо говорити про перетасування в уряді в разі перемоги Володимира Зеленського, то поки сказати що-небудь складно, так як він обходить питання, хто з ним міг би працювати. У нього створюється проект "Слуга народу", але що буде з його рейтингом далі, поки незрозуміло", – повідомив Якубін.

  Політолог додав, що йому також складно сказати, хто стане прем'єром у разі перемоги на виборах лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка.

  Нагадаємо, український дисидент і президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман розіслав електронного листа керівникам психіатричних установ, в якому повідомив, що чинний президент Петро Порошенко вирішив звільнити з посади в. о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.

  Теги : Кабінет Міністрів Володимир Гройсман уляна супрун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів