Відтепер іноземні війська допущені до навчань в Україні

  30 Березня, 2015 15:10
  Петро Порошенко підписав закон та указ, який передбачає допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України для участі у багатонаціональних навчаннях.

  Президент також затвердив План проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних Сил України на території України та поза її межами у 2015 році, підписавши відповідний указ. 

  Про це повідомляє прес-служба Президента.

  Як зазначається в повідомленні, загалом в Україні у 2015 році передбачена низка українсько-американських навчань, а також українсько-польські навчання авіаційних підрозділів. Для цього, згідно указу, дозволяється допуск на територію України підрозділів збройних сил США, держав-членів НАТО, держав-учасниць програми «Партнерство заради миру», Польщі з озброєнням, військовою технікою, кораблями, підводними човнами, літаками та вертольотами.

  Окрім цього, планується участь українських військових у спільних навчаннях за кордоном: у Німеччині, Угорщині, Португалії та Іспанії.

  Порошенко відзначив, що українські бійці мають пройти серйозний рівень підготовки та набути досвід у іноземних колег для боротьби з диверсійно-розвідувальними групами та загалом для підвищення ефективності наших Збройних Сил. 

  Теги : ЗСУ Президент указ військові навчання іноземні війська
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів