Вбивцям мера Старобільська заплатили $10 тисяч

  6 Вересня, 2016 16:36
  Чоловіки погодились на вбивство чиновника через відсутність постійного доходу.

  Зловмисники у свої 22 роки вирішили виконати вбивство мера Старобільська на Луганщині, за яке вони отримали 10 тисяч доларів.

  Про це повідомила прес-служба ГУ Національної поліції в Луганській області.

  Повідомляється, що у вівторок, 6 вересня, суд буде розглядати справу про вбивство міського голови Старобільська Володимира Живаги, якого розстріляли 22 лютого 2016 року на внутрішньому подвір'ї міськради.

  Правоохоронці виявили, що двоє 22-річних чоловіків без постійного доходу погодились за грошову винагороду" вбити людину.

  Замовник добре знав жертву і тому розробив чіткий план вбивства, та забезпечив виконавців, якими вибрав жителів Марківського району, зброєю, патронами і 10 тис. доларів винагороди.

  У поліції зазначають, що для розслідування вбивства вони опитали понад 400 осіб, серед яких можливі свідки з-поміж працівників міськради та місцевих жителів, провели низку складних експертиз, вилучили усі відеозаписи з камер відеоспостереження.

  Наразі відомо, що виконавці убивства відстежували шляхи пересування міського голови, час перебування на роботі, зустрічі, зв’язки. Прочекавши чотири години біля мерії зловмисники дочекалися Володимира Живагу і один з них тричі вистрілив у потилицю.

  Зазначається, що слідчі з'ясували, що два роки тому у Марківському районі підозрювані скоїли ще один замах на вбивство.

  Теги : Луганська область старобільськ національна поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів