Вбивство Гандзюк: Суд відсторонив Мангера від посади голови Херсонської облради

  6 Березня, 2019 10:48
  Чиновник відсторонений з посади на місяць – до 6 квітня.

  Шевченківський суд частково задовольнив клопотання прокуратури про відсторонення від посади голови Херсонського облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства активісти Катерини Гандзюк.

  Про це повідомляє Громадське.

  Зазначається, що Мангер відсторонений з посади на місяць — до 6 квітня.

  За даними видання, прокуратура просила відсторонення на 2 місяці, наголошуючи на тому, що перебуваючи на посаді підозрюваний здійснюватиме тиск на чинних та потенційних свідків у справі, зокрема працівників Херсонської облради ,а також може знищити докази та перешкоджати слідству.

  Повідомляється, що адвокати Мангера заперечували щодо задоволення відповідного клопотання, наголошуючи, що прокуратура немає достатньої кількості доказів причетності їх підзахисного до вбивства Гандзюк.

  Також вони стверджували, що всі зусилля прокуратури були від самого початку спрямовані на зняття Мангера як представника опозиційної сили з посади перед виборами в Україні і заявили, що жоден з працівників облради не є свідком у справі, а посада підозрюваного передбачає лише організацію роботи 30 осіб депутатського корпусу.

  "Сам підозрюваний зазначив, що справа є політично вмотивованою, а свідків, про яких говорить прокуратура, він не знає і не може на них впливати. Мангер додав, що одразу після вручення підозри збирався піти у відпустку на час розслідування", – йдеться у повідомленні.

  Захисники посадовця заявили, що подаватимуть апеляцію на рішення суду.

  Як повідомлялося раніше, Шевченківський районний суд Києва відмовив у задоволенні клопотання сторони обвинувачення щодо продовження запобіжного заходу підозрюваному в організації вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк Владиславу Мангеру.

  Теги : Шевченківський райсуд відсторонення Катерина Гандзюк Владислав Мангер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів