Вбивство Гандзюк: ДБР зобов'язали відкрити справу проти Луценка

  28 Лютого, 2019 13:54
  Суд постановив зобов'язати ДБР відкрити справу про розголошення генпрокурором даних досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо вбивства Гандзюк.

  Печерський районний суд Києва ухвалив зобов'язати Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрити справу про розголошення генеральним прокурором Юрієм Луценком даних досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк.

  Про це повідомив на Facebook адвокат Масі Найєм, який подав заяву на Луценка в ДБР.

  "Печерський районний суд міста Києва постановив зобов'язати уповноважених осіб ДБР внести відомості в ЄРДР за моєю заявою про вчинення генеральним прокурором України Юрієм Луценком кримінального злочину, передбаченого за ч. 2 ст. 387. Йдеться про розголошення даних досудового слідства у справі Катерини Гандзюк", – написав Найєм.

  За його словами, через 24 години ДБР зобов'язане надати виписку з ЄРДР.

  Як відомо, 27 грудня минулого року Найєм подав у ДБР заяву про вчинення Луценком злочину, передбаченого ч. 2 статті 387 КК (розголошення даних досудового розслідування). Однак ДБР відмовилося реєструвати кримінальне провадження, тому юрист звернувся з позовом до суду.

  Нагадаємо, Луценко підтвердив, що частина деталей для військової техніки Україна отримує контрабандою з Росії.

  Теги : Юрій Луценко Масі Найєм ДБР Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів