Івано-Франківськ без "Опозиційного блоку" – законно чи ні?

  17 Квiтня, 2015 17:35
  Івано-Франківська облрада заборонила "Опозиційний блок". У відповідь партія вимагає розпустити облраду "за перевищення повноважень".

  Івано-Франківська обласна рада сьогодні прийняла рішення про заборону діяльності "Опозиційного блоку" на території області, як повідомило місцеве видання "Репортер".

  Так, рішення про заборону легалізації та діяльності КПУ, ПР, "Опозиційного блоку" та "Партії розвитку України" на території Івано-Франківської області підтримали 60 депутатів. У документі зазначена вимога до управління юстиції зняти з реєстрації ці обласні осередки.

  З юридичної точки зору, заборона партій облрадою неправильна, адже їх реєстрацію може скасувати лише суд. Проте, на думку депутатів, "це рішення більш політичне і його треба приймати у часи революції".

  У свою чергу, на це рішення вже відреагувала сама партія "Опозиційний блок", заявивши, що вимагає розпуску Івано-Франківської облради "за перевищення повноважень", - йдеться у повідомленні прес-служби партії. Вона навіть вбачає в цьому ознаки сепаратизму.

  Нагадаємо, саме реєстрація "Опозиційного блоку" в Івано-Франківську стала причиною "смітникової люстрації" начальника управління обласної юстиції Василя Квацюка

  Теги : заборона Опозиційний блок Івано-Франківськ облрада
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів