В українському МЗС працює потужна група російських агентів, - ЗМІ

  19 Червня, 2015 18:26
  З діяльністю п'ятої колони в МЗС пов'язані основні провали у зовнішній політиці України, починаючи з роззброєння країни на початку 1990-х, а також труднощі з безвізовим режимом.
  Нинішні і минулі зовнішньополітичні невдачі України, зокрема, ситуація з отриманням безвізового режиму та виконанням Мінських угод частково зумовлені потужним проросійським лобі в МЗС України.

  Про це пише "Апостроф" з посиланням на свої джерела в міністерстві.

  "Деякі з них діють з власної волі, за фінансову винагороду, а на деяких з боку російських спецслужб чиниться тиск за допомогою компромату", - зазначив він.

  Джерело видання вважає, що Росією могли бути завербовані високопоставлені дипломати, як це сталося з керівними кадрами в СБУ і Службі зовнішньої розвідки.

  Інше джерело видання повідомило, що російські агенти могли працювати в МЗС ще з початку 1990-х. Саме їх вплив призвів до прискореного роззброєння України у відповідь на "даремний" Будапештський меморандум.

  "Далеко не останню роль у цьому процесі відіграв і департамент військового контролю та роззброєння МЗС України, де, серед інших, працював також нинішній глава відомства Павло Клімкін", - заявив цей дипломат.

  Сам Клімкін не виключає, що в його відомстві діє проросійське лобі. Він заявив, що на виявлення цих людей працює контррозвідка, а всередині міністерства почали застосовувати систему заходів, "необхідних в умовах російської агресії", деталей яких називати не став.
  Теги : безвізовий режим МЗС п'ята колона Павло Клімкін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів