В Україні почала роботу місія ОБСЄ зі спостереження за виборами

  9 Вересня, 2015 12:50
  Попередній звіт місії буде представлений наступного дня після голосування.

  Місія Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співпраці в Європі зі спостереження за місцевими виборами почала роботу в Україні.

  Про це на прес-конференції повідомила голова місії Тана де Зулуета.

  Вона зазначила, що у Києві наразі перебуває основна команда, яка складається з 16 експертів із різних країн-членів ОБСЄ.

  З наступного тижня до основної команди місії долучаться 100 довгострокових спостерігачів, які працюватимуть в усіх областях України, де відбуватимуться місцеві вибори.

  Також за виборами в Україні стежитимуть 600 короткострокових спостерігачів, які прибудуть до країни напередодні голосування.

  Спостерігачі оцінюватимуть роботу всіх виборчих установ та органів влади, задіяних у виборчому процесі, стежитимуть за процесом реєстрації виборців.

  У день виборів місія ОБСЄ спостерігатиме за процедурою голосування та підрахунком голосів, а також звітуватиме про скарги щодо порушень під час голосування.

  Наступного дня місія надасть звіт з попередніми результатами та висновками.  Кінцевий звіт за результатами спостереження за всім виборчим процесом буде опублікований за 2 місяці після завершення виборчого процесу.

  Теги : ОБСЄ спостерігачі місцеві вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів