В Україні панує "гібридний режим" – рейтинг розвитку демократії

  5 Лютого, 2018 07:59
  Порівняно із 2016-м торік Україна дещо знизила загальний бал.

  Україна зайняла 83-тю позицію зі 167-ми у світовому рейтингу рівня розвитку демократії Democracy Index 2017, підготовленому дослідницькою організацією Economist Intelligence Unit.

  Згідно зі звітом, Україна за рік дещо знизила загальний бал – за підсумками 2017 року він становить 5.69, тоді як роком раніше її бал становив 5.70.

  Під час визначення балу враховується 5 аспектів – виборчий процес та плюралізм, громадянські свободи, функціонування влади, політична участь і політична культура. У підсумку кожна країна класифікується як один із чотирьох типів режиму: повна демократія, недосконала демократія, гібридний режим та авторитарний режим.

  Україну віднесено до "гібридних режимів".

  Так, у категорії "виборчий процес і плюралізм" наша країна набрала 6.17 бала, "політична участь" – 6.67, "політична культура" – 6.25, "громадянські свободи" – 6.18. Найменше балів Україна отримала за показником "функціонування влади" – 3.21. Якби він був вищим, то Україна потрапила б до категорії "недосконала демократія", а не "гібридний режим".

  Як відомо, в рейтингу країн за рівнем свободи людини Україна зайняла 132-ге місце із 159-ти. Це є найгіршим показником серед європейських держав.

  Теги : Порошенко рейтинг Петро Порошенко демократія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів