У США вважають, що повернення Донбасу до України затягнеться на десятиріччя

  18 Квiтня, 2016 12:53
  Конфлікт стане замороженим, і Росія буде дуже довго підтримувати його у такому стані, впевнені в аналітичному центрі Stratfor.

  Реінтеграція окупованих територій Донбасу до складу України може затягнутися на десятки років.

  Таку думку в інтерв'ю "Апострофу" висловила Лорен Гудріч, старший аналітик по Євразії та країнах колишнього СРСР американської приватної розвідувально-аналітичної організації Stratfor.

  Вона вважає, що найближчим часом не слід очікувати припинення бойових дій, а ситуація перетвориться на заморожений конфлікт на кшталт Нагірного Карабаху чи Південної Осетії.

  Такі конфлікти Росія може підтримувати десятиріччями. "Так що не схоже, що в найближчому майбутньому все вирішиться",  підкреслила аналітик.

  Вона також припустила можливість скасування санкцій Євросоюзу проти Росії. Для цього потрібна відмова хоча б однієї з країн ЄС їх продовжувати, оскільки в Євросоюзі існує принцип консенсусу для ухвалення подібних рішень. Тому зусилля Росії зараз сконцентровані саме на цьому.

  Однак США навряд чи відмінять свої санкції.

  Щодо Криму, то західні країни навіть не збираються вирішувати це питання найближчим часом, бо для цього потрібне падіння не лише Путіна, а всього російського режиму, вважає Гудріч.

  Теги : Донбас конфлікт санкції проти росії Stratfor
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів