В РНБО розповіли, як обмежують співпрацю з Росією

  11 Вересня, 2015 08:55
  Україна припинила з РФ військово-технічну співпрацю, зменшила товарообіг та ввела санкції проти 1700 осіб.
  Голова РНБО Олександр Турчинов
  Фото: rian.com.ua
  Голова РНБО Олександр Турчинов

  З початку агресії РФ Україна ввела санкції проти 1700 росіян. Про це повідомили в прес-службі Ради національної безпеки і оборони.

  Як там зазначили, санкції або обмежувальні заходи щодо фізичних і юридичних осіб РФ почали вводитись в Україні ще з березня 2014 року.

  Насамперед, згідно повідомлення РНБО, Україна припинила з Росією будь-яку військово-технічну співпрацю, а також співпрацю у воєнній сфері та сфері безпеки. Так, Кабінет Міністрів, Міноборони, СБУ та розвідувальні органи України денонсували угоди з відповідними структурами Росії.

  Також у РНБО наголосили, що Україна припинила обслуговувати ракетні комплекси, які є важливою складовою ракетних військ стратегічного призначення РФ, і які вироблялись на підприємстві "Південмаш". 

  Окрім того, був припинений військовий транзит і транзит товарів подвійного призначення територією і повітряним простором України. Товарообіг між Україною і Росією зменшився майже в 4 рази порівняно з минулим роком. 

  Також правоохоронні органи України відкрили низку кримінальних проваджень проти російських високопосадовців. Так, в’їзд на територію України заборонено понад 1700 громадянам Росії.

  В РНБО нагадали, що 2 вересня була підтримана позиція Кабміну та СБУ щодо розширення санкцій проти Росії. Це рішення найближчим часом буде введено в дію указом президента.

  Теги : РНБО санкції проти росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів