У Рівному побились прихильники двох претендентів на посаду голови облради

  17 Червня, 2016 15:50
  Зрештою обидва написали заяви на звільнення.
  Штовханина у Рівненській облраді
  Фото: "Рівне вечірнє"
  Штовханина у Рівненській облраді

  На сесії Рівненської обласної ради виникла бійка між прихильниками двох претендентів на посаду голови облради. Кожен з них привів своїх прибічників та вважав себе легітимним головою.

  Про це повідомляють рівненські ЗМІ.

  Передісторія подій така: кілька місяців тому Рівненська облрада відправила у відставку голову Володимира Ковальчука від Радикальної партії й обрала головою Олександра Корнійчука від БПП.

  Ковальчук подав до суду, але той виніс дуже дивне рішення: визнав законним обрання Корнійчука і водночас постановив відновити на посаді Ковальчука.

  Таким чином, кожен з голів вважав себе легітимним. Почалось безвладдя, коли обидва чиновники час від часу видавали розпорядження, призначали своїх людей на різні посади. Було незрозуміло, чиї накази виконувати, управління областю було практично паралізоване.

  Ситуацію мала вирішити обласна рада. Але від початку засідання виникла суперечка, хто з голів має відкривати засідання.

  До Рівного прибули народні депутати від Радикальної партії Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук. Були також позафракційний нардеп Володимир Парасюк та нардеп від "Народного фронту" Юрій Вознюк.

  Перед початком сесії в залі вже зайняли місця люди, які часто працюють на заходах у структурах охоронних фірм, а біля зали зібралися люди у камуфляжі, частина з яких є бійцями добровольчих батальйонів. Почалась штовханина, яку не вгамувало навіть виконання гімну.

  Під час сутички якийсь чоловік кинув в Корнійчука пляшку, яка пошкодила йому око.

  Обидва претенденти оголосили перерву, після якої вийшли на трибуну та повідомили, що написали заяви на звільнення, перепросивши за дії своїх прибічників.

  Тепер голову обласної ради обиратимуть на наступній сесії. 

  Нардепи Лозовий та Парасюк привітали рішення. Парасюк навіть заявив, що нарешті побачив, "як Україна змінюється".

  Сесію було продовжено в робочому режимі.

  Теги : бійка рівне володимир ковальчук олександр корнійчук рівненська облрада
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів