В Раді зареєстровано постанову про звільнення Авакова

  26 Серпня, 2016 11:31
  Керівництво МВС має бути покаране за провалену реформу Нацполіції.

  Народний депутат Сергій Каплін зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

  Про це повідомляє сам Каплін на своїй сторінці у Facebook.

  Нардеп заявляє, що злочинна халатність керівництва МВС під час реформування поліції має бути покарана. На його думку, неправомірне застосування "новими" поліцейськими сили та зброї, жахливе вбивство у Кривому Озері є закономірними наслідками корумпованості правоохоронної системи.

  "Дійшли до показника, що тільки один злочин із 10 розкривається. Поліції ніколи розслідувати кримінал, поки самі зайняті здійсненням злочинів. Це провал реформи! Недостатньо за це розформувати відділок в Кривому Озері – тут все МВС треба розформувати, а почати треба з міністра Авакова", – наголошує Каплін.

  Політик звинувачує Авакова у політизації відомства та бездіяльності міністерства в першій фазі АТО. Згадав нардеп і про купівлю неякісних рюкзаків для армії втричі дорожче у фірми, пов'язаної з сином Авакова, і про незаконне придбання міністром МВС лісу, яке наразі розслідує НАБУ.

  Окрім того, Каплін оприлюднив пояснювальну записку до проекту постанови.

  Теги : Верховна Рада Арсен Аваков звільнення проект постанови Сергій Каплін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів