В Парижі домовились про виведення іноземних військ з України

  2 Жовтня, 2015 22:27
  Також "нормандські" лідери погодились щодо поступового відновлення контролю над українським кордоном.
  Фото: прес-служба президента

  Сторони "нормандських переговорів" домовилися про виведення іноземних військ з території України та поступове відновлення контролю за її кордоном. 

  Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд на прес-конференції після переговорів лідерів "норманської четвірки" Порошенка, Путіна, Олланда та Меркель у Парижі.

  "Ми погодились щодо покрокового подальшого контролю над кордоном та виведення всіх іноземних військ з України" - заявив Олланд.

  Також, за його словами, сторони домовились, що буде збільшена кількість пунктів пропуску, полегшені процедури для міжнародних організацій та прискорений обмін заручниками. 

  Окрім того, обговорювались і питання газу. Так, Олланд заявив, що зимовий пакет для України буде підписаний. "Угоди були парафовані і підписані, тепер це питання виконання підписаних домовленостей". (Як повідомлялось, Україна домовилась про постачання газу з РФ за 232 дол. до кінця року).

  Нагадаємо, на цій же прес-конференції Олланд казав про досягнуті домовленості щодо відведення легкого і важкого озброєння з Донбасу, а також про вибори в ДНР і ЛНР, які пройдуть лише за українськими законами і будуть перенесені на наступний рік.

  Теги : Нормандська четвірка Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів