В останніх убивствах експерти вбачають політтехнологію Кремля

  16 Квiтня, 2015 17:50
  Українські діячі відмітили миттєву реакцію Путіна на "політично вмотивовані" вбивства та у збіги - не вірять. Це їм нагадує сплановану операцію, щоб розхитати ситуацію в Україні.

  На думку політичних експертів, політиків і журналістів, останні вбивства екс-регіонала Олега Калашнікова та скандального журналіста Олеся Бузини не випадкові. Вони називають їх "сакральними жертвами" і вважають вбивства спецоперацією Кремля з дестабілізації.

  Так, народний депутат та радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на Фейсбуці опублікував відео з прямої лінії президента РФ Володимира Путіна, на якому той прокоментував вбивство Бузини вже через хвилину після події. У Геращенка склалось враження, що ведучий "міг завчасно знати про трагедію, що сталась у Києві".  Колишній депутат Анатолій Гриценко також відмітив миттєву реакцію Путіна.

  Убивство Олега Калашнікова...Олеся Бузини... Путін реагує миттєво, до речі, раніше Порошенка, одразу називає убивства політично вмотивованими. Співпадіння? Чи хтось почав планово-свідомо розхитувати ситуацію?

  Posted by Анатолій Гриценко on 16 Апрель 2015 г.

  У свою чергу, Вікторія Сюмар назвала вбивства спецоперацією, яку Росія буде використовувати для дестабілізації в Україні.

  "Парад політичних вбивств" вочевидь не випадковий. Це не просто зведення рахунків, це спецоперація, яку будуть використо...

  Posted by Вікторія Сюмар on 16 Апрель 2015 г.

  Журналіст Вахтанг Кіпіані написав, що "це блюдо винятково для російського споживача".

  Убивства Бузини і Калашникова - це блюдо винятково для російського споживача. Слів про фашистів було недостатньо. Хунта має вбивати політичних опонентів. Тепер мозаїка склалась.

  Posted by Вахтанг Кипиани on 16 Апрель 2015 г.

  А на думку політтехнолога Тараса Березовця, це не останні сакральні жертви "Русского мира". 

  Думаю, ключевой версией в убийствах Калашникова и Бузины является российская. Обратите внимание, что убрали пророссийски...

  Posted by Тарас Березовец on 16 Апрель 2015 г.
  Теги : Путін Кремль вбивства Олег Калашніков Олесь Бузина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів