В "Ощадбанку" заявили, що всі конфісковані кошти Януковича знаходяться в Держказначействі

  28 Грудня, 2017 17:14
  "Ощадбанк" вважає безпідставними звинувачення щодо "незаконного списання" коштів від спецконфіскації.

  Правління "Ощадбанку" заявило, що всі кошти, які були конфісковані у президента Віктора Януковича та його оточення, знаходяться на рахунках Державної казначейської служби України.

  Про це повідомили у прес-службі "Ощадбанку".

  В установі зазначили, що вважають безпідставними усі звинувачення на адресу посадових осіб банку щодо "незаконного списання" коштів від спецконфіскації.

  В "Ощадбанку" пояснили, що діяли у відповідності з вимогами чинного законодавства, виконуючи судовий вирок. Також в установі наголосили, що спецконфіскація – це повернення активів у власність держави, що і було зроблено.

  "Інформацію щодо перерахування коштів на рахунки Держказначейства підтверджено. Відповідні документи знаходяться в розпорядженні всіх зацікавлених державних органів та оприлюднені на сайті Генеральної прокуратури", – проінформували у прес-службі.

  Крім того, керівництво "Ощадбанку" висловило готовність співпрацювати зі слідством та надати всі необхідні документи для юридичного підтвердження своїх слів.

  Раніше повідомлялося, що НАБУ проводило виїмку документів в "Ощадбанку" у справі про спецконфіскацію коштів Януковича та його оточення.

  Теги : Ощадбанк Держказначейство гроші Януковича
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів