В "Мінстець" розповіли про свої здобутки в 2015 році

  9 Червня, 2015 15:35
  Команда Міністерства інформаційної політики прозвітувала про свою діяльність за травень 2015 року.
  Кабінет міністрів України

  У Мінінформації в цьому році піклувались про інформаційну безпеку та популяризацію України.

  Про це керівники відомства повідомили сьогодні на брифінгу, передає кореспондент UA1.

  Так, за останній місяць міністерство реалізовувало ряд проектів, серед яких: комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення та радіомовлення, проект "Embedded journalism", запуск роботи Громадської Ради,  кампанія інформаційної політики "Крим – це Україна".

  Зокрема у міністерстві виділяють соціальну  кампанію "Крим – це Україна", яка була проведена в Канаді, Польщі, Німеччині, Австралії та інших країнах.  І як результат, на початку червня Німеччина підтримала кампанію і розмістила на вулицях білборди з написами "Crimea is Ukraine".

  Також на брифінгу зазначили, що ведуть контроль за інформаційною безпекою і відновленням мовлення на територіях Донецької і Луганської областей, що підконтрольні українським військовим.

  "Запрацював на одному з найбільш якісних передавачів "Перший Національний" в Краматорську і Слов’янську  і ми розписали 90% тих передавачів, що зараз отримали від  наших партнерів", – зазначила заступник МІП Тетяна Попова.

  За словами Попової, передачі, що плануються запускатися,  будуть здійснювати трансляцію українських каналів "ЕспрессоТВ", "1+1",  "24", "5 канал", "ДТРК", "ЛТРК". Однак поки вирішення цього питання гальмує відсутність фінансів – зазначив Юрій Стець.

  "Роботу передавачів блокує Мінфін. Візьму за руку, приведу сюди і нехай відповідає перед суспільством ", – зазначив голова відомства Юрій Стець.

  Теги : Стець Мінінформації Мінстець
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів