В Міноборони звинуватили забудовника в диверсії за зрив робіт у військових містечках

  20 Липня, 2018 15:10
  Зокрема мова йде про незавершені об’єкти в Одесі та Миколаєві.

  В Міністерстві оборони України хочуть, щоб військова прокуратура розслідувала дії одного з підрядників,  який зриває терміни виконання робіт на військових об’єктах.

  Про ситуацію, що склалася, під час брифінгу розповів заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України, полковник Олександр Ченгінець, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За його словами, фірма-підрядник виграла тендер, і Міноборони підписано з нею договори на загальну суму 232 млн гривень.

  "Значна увага міністерства приділяється розбудові військових містечок. Однак, ми маємо досвід роботи з недобросовісними підрядниками. Деякі компанії виявляються неспроможними виконати роботи в зазначені строки. Компанія, яка є генеральним підрядником, мала виконати низку робіт, зокрема будівництво об’єктів у військових містечках – їдалень, КПП тощо в Миколаєві, Одесі та інших містах. Однак, є значні відставання від графіку, а після нарад з керівництвом підприємства жодних зрушень немає", – зазначив Олександр Ченгінець.

  Невиконання умов договору він вважає військовим злочином і закликав військову прокуратуру відреагувати.

  "Дії цієї компанії в умовах російської агресії розцінюються як диверсія. Всі матеріали будуть передані до правоохоронного органу", – заявив полковник.

  Він додав, що всього Міноборони уклало договорів на суму 4 млрд гривень.

  Нагадаємо, згідно із висновками Рахункової палати, в Міноборони процвітають корупція, шахрайство та службова недбалість.

  Теги : Міноборони диверсія Полторак будівництво
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів