В Миколаєві сепаратисти хотіли влаштувати "республіку". Усі затримані

  9 Червня, 2015 15:16
  Невдала спроба сепаратизму в Миколаївській області фінансувалась з адміністрації президента РФ, стверджують у СБУ.

  Вчорашні сепаратистські збори в Миколаївській області були інспіровані та проплачені з адміністрації Володимира Путіна, повідомив глава СБУ Валентин Наливайченко під час перебування у Львові.

  СБУ затримала 47 учасників проголошення "Миколаївської народної республіки", в тому числі організаторів. Зараз проводиться документування свідчень, хто замовляв та оплачував цей захід.

  Учасникам заходу пропонувалось від 50 до 100 гривень, аби "прийти і посидіти в цю піцерію, на тлі банера, який привезли в Миколаїв", та зробити вигляд підтримки цього заходу, повідомив Наливайченко.

  Нагадаємо, спецоперація СБУ сталась 8 червня. Проголошення "республіки" в Миколаєві повинно було відбутися на "загальних зборах", проведення яких мало контролюватись російськими кураторами в онлайн-режимі.

  Затримано 52 особи, у т.ч. й організаторів зборів - координатора "Народної ради Бессарабії" А. Шапошникова та журналіста "Подробиці Мк" Е. Василькевича, повідомляють ЗМІ.

  Вони підозрюються в скоєнні злочину за ч. 2. ст 110 КК - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Василькевичу також можуть оголосити підозру за ст. 263 - незаконне зберігання зброї, бойових припасів або вибухових речовин.

  Теги : СБУ Миколаїв сепаратисти миколаївська республіка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів