В Меджлісі заявили про загрозу існуванню кримських татар

  23 Серпня, 2015 17:28
  Глава Меджлісу Рефат Чубаров звернувся до європейських очільників з проханням вжити заходів для відновлення територіальної цілісності України.
  Фото з відкритих джерел

  Рефат Чубаров звернувся до канцлера ФРН Ангели Меркель і президента Франції Франсуа Олланда перед їхньою зустріччю з Петром Порошенком, що запланована на 24 серпня в Берліні.

  Відповідне звернення Чубаров розмістив на своїй сторінці в Facebook.

  “В окупованому Російською Федерацією Криму нависла пряма загроза самому існуванню кримськотатарського народу - корінного народу Криму… При цьому, численні заяви міжнародних організацій, включаючи ООН, ЄС, Ради Європи та ОБСЄ, а також лідерів різних держав з виразом неспокою і закликами дотримуватися прав кримськотатарського народу та інших жителів Криму залишаються без жодної уваги з боку Російської Федерації, що анексувала Крим”, - написав Чубаров.

  За його словами, і без того трагічне становище кримських татар погіршується кожного дня. А розправа над членами Меджлісу кримськотатарського народу триває.

  “Десятки молодих кримських татар були насильно викрадені, деякі з них згодом були знайдені вбитими, доля інших невідома. Сотні активістів кримськотатарського національного руху піддаються репресіям і знущанням з боку каральних органів окупаційної адміністрації Криму”, - додав він.

  Лідер Меджлісу звернувся до європейських очільників із побажанням прийняття в ході зустрічі в Берліні 24 серпня дієвих заходів з відновлення територіальної цілісності України включно з Автономною Республікою Крим.

  Теги : Меркель Крим кримські татари Меджліс Олланд Рефат Чубаров
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів