В Луганську облдержадміністрацію призначили голову проросійської організації

  13 Лютого, 2018 14:48
  Бережний значиться "председателем городской организации "РУСЬ" в городе Луганске".

  12 лютого голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз призначив Юрія Бережного на посаду начальника управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області облдержадміністрації.

  Відповідна інформація опублікована на сайті Луганської обласної держадміністрації.

  На сайті зазначається, що Бережний займався бізнесом та очолював ряд підприємств.

  Він також був депутатом Луганської обласної ради VI скликання (2006-2010 роки).

  Відповідне призначення вже прокоментував на своїй сторінці у Facebook заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Григорій Тука.

  За його словами, він знайшов інформацію по Юрію Бережному на інформаційному порталі фонду "Русский мир", де Юрій Миколайович числиться "председателем городоской организации "РУСЬ" в городе Луганске".

  "Я і не знаю, ЯК прокоментувати цю новину – цензурних слів не існує. Лише широкий розголос зможе допомогти Голові Луганської ВЦА пану Гарбузу. Схоже, Юрій Григорович захворів! Як інакше можна пояснити призначення в ВЦА людину, яка... є "председатель городской организации "РУСЬ" в городе Луганске", – написав Тука.

  Він також додав, що якщо Юрій Бережний проходив спецперевірку, яка не виявила його сумнівних політичних поглядів, то необхідно вжити заходів і щодо тих, хто займався цією перевіркою.

  "Я розумію: в країні нестача вакцини від сказу. Може, хтось завезе на Луганщину одну ампулу? p.s. Якщо цей "русский витязь" пройшов і спецперевірку, то ампул треба дві!", – резюмував він.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліцію Одещини очолив генерал з багатою дружиною та житлом у Луганську і Криму.

  Теги : призначення Луганська ОДА Георгій Тука юрій гарбуз
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів