В Києві зранку проходять акції з вимогою відставки Яценюка

  8 Грудня, 2015 11:12
  Головні події очікуються перед будівлею Верховної Ради.
  Один з плакатів на мітингу
  Facebook Олександра Рудоманова
  Один з плакатів на мітингу

  У Києві проходить мітинг з вимогою відставки прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

  Акція розпочалась на Майдані Незалежності, після чого протестувальники рушили до Верховної Ради, де очікується виступ віце-президента США Джозефа Байдена.

  Серед гасел мітингувальників - "Геть прем'єра-корупціонера Яценюка!", "Де безвізовий режим з ЄС?", "Де зниження податкового навантаження на малий та середній бізнес?"

  Під час ходи до будівлі парламенту та під самою Радою періодично виголошуються гасла "Геть корумпований уряд!", "Арсеній Петрович - другий Янукович!" тощо.

  Ходу з Майдану очолили представники "Свободи", серед яких - народні депутати Олег Осуховський та Андрій Іллєнко. Кілька десятків учасників ходи вдягнені у камуфляж.

  Деякі мітингувальники тримають прапори "Правого сектору".

  На Майдані Незалежності залишилося кілька сотень людей без прапорів. Вони також зібралися з вимогою відставки Яценюка.

  Спочатку участь в акції брали до 700 людей, але під будівлею ВР до них приєдналось близько 1 тисячі активистів громадського руху "Спільна справа".

  Наразі мітингувальники розташувалися на проїжджій частині вулиці Грушевського навпроти будівлі парламенту, перекривши рух на відрізку від Шовковичної до Липської.

  Крім того, біля Ради перебувають активісти УКРОПу, які вимагають припинити переслідування лідера партії Геннадія Корбана. Вони тримають у руках транспаранти зі зверненням до Байдена: "Містере Байден, допоможіть зупинити репресії проти волонтерів", плакати з портретом Корбана та написом: "Он за собственные средства защищал страну от российской агрессии, а его посадили в тюрьму!" та "Свободу Корбану!"

  Поруч з Верховною Радою перебувають кілька сотень правоохоронців.

  Теги : Правий сектор Арсеній Яценюк відставка мітинг Свобода партія "УКРОП"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів