В ЄС заговорили про арешти рахунків членів корумпованої української влади

  9 Сiчня, 2018 16:10
  За словами євроексперта, точкові арешти рахунків членів української влади не допустять встановлення ними власного "режиму Януковича".

  Європейський експерт Ґустав Ґрессель у коментарі аналітичному центру European Council on Foreign Relations заявив про необхідність точкових арештів рахунків членів української влади – як запоруку недопущення встановлення ними режиму, схожого з тим, який був за Януковича.

  "Якщо президент Порошенко продовжуватиме згортання прогресу в царині верховенства права та розподілу держвлади, Україна знову стане квазіавторитарною клептократією, в якій кілька очільників використовують силу держапарату для просування власних інтересів. Недопущення цього можливо досягнути за рахунок вибіркових арештів рахунків корумпованих членів української влади", – йдеться в заяві.

  Аргументуючи свою позицію, він зауважив, що це надіслало б владі дуже чіткий сигнал напередодні президентських та парламентських виборів-2019 про те, що "самозвані "проєвропейські" українські еліти не мають підтримки Європи".

  Як відомо, фірми Порошенка минулоріч виграли тендерів на 29,3 млн гривень.

  Теги : Порошенко санкції Янукович ЄС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів