В Апараті Верховної Ради заявляють, що готові до будь-якої дати інавгурації Зеленського

  16 Травня, 2019 10:13
  Водночас, у Апараті ВР висловили сумнів, що парламент16 травня проголосує за дату інавгурації 19 травня.

  Апарат Верховної Ради України готовий виконати підготовку до інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського у будь-який визначений термін.

  Про це розповіла керівник прес-служби Апарату Верховної Ради Ірина Кармелюк в коментарі УНН.

  "Звісно, що інавгурація потребує ретельної підготовки. І я особисто вважаю, що двох днів для цього буде замало. Але ми будемо вкладатись в ті часові рамки, які будуть прийняті народними депутатами", – прокоментувала керівник прес-служби.

  Водночас, вона висловила сумнів, що Рада 16 травня проголосує за дату інавгурації 19 травня, та додала, що Апарат Верховної Ради виконує, перш за все, лише технічну роботу у її підготовці.

  "Основну роботу з підготовки проведення інавгурації проводить сформована, згідно з прийнятою постановою, робоча група. Саме вони організовують розсилання запрошень, безпосередню організацію процесу та інші підготовчі моменти", – додала вона.

  Як повідомлялося раніше, Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради проголосував за винесення в зал на голосування всіх 7 пропозицій щодо дати проведення інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

  Теги : Верховна Рада Володимир Зеленський інавгурація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів