В АП запевняють про достовірність декларації Філатова і його готовность надати НАБУ інформацію

  13 Червня, 2018 16:47
  В Адміністрації відзначають, що Філатов, як і інші заступники голови АП, подає електронну декларацію добровільно.

  Адміністрація президента заявляє про те, що заступник глави Олексій Філатов вніс у свою електронну декларацію всі доходи і активи, а також готовий надати Національному антикорупційному бюро (НАБУ) всю необхідну інформацію в рамках розслідування його можливого незаконного збагачення в разі відповідного звернення.

  Про це сказано в коментарі прес-служби Адміністрації, наданому Українським Новинам.

  "У декларації О. Філатова, поданої в НАЗК в березні 2018, вказані всі його доходи і активи, які мають бути вказані в ній за законом ... Національне антикорупційне бюро України жодного разу не зверталося до О. Філатова за будь-якими поясненнями про законність джерел його доходів або підстав придбання активів. За зверненням НАБУ, якщо таке надійде в будь-якій формі, О. Філатов надасть необхідну інформацію з цих питань", – зазначають в АП.

  У коментарі наголошується, що до призначення заступником глави Адміністрації Філатов 18 років займався приватною юридичною практикою, а його доходи, отримані в цей час і підтверджені офіційними даними Державної фіскальної служби, суттєво перевищують сукупну вартість активів, якими він володіє.

  Також підкреслюється, що Філатов, як і інші заступники глави Адміністрації, подає електронну декларацію добровільно.

  Нагадаємо, у Національному антикорупційному бюро України повідомили, що з 15 лютого 2018 року проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова.

  Теги : розслідування Адміністрація Президента декларація олексій філатов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів