Ув’язнені в РФ українці мають бути звільнені - резолюція ПА ОБСЄ

  8 Липня, 2015 12:31
  Неприйнятним також є порушення нових справ проти Надії Савченко та інших українських громадян, яких незаконно утримує Росія.

  Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила резолюцію "Викрадені і незаконно затримані в Російській Федерації українські громадяни", в якій засудила викрадення та утримання українців у російських в’язницях.

  Проект резолюції Асамблеї виклав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Мустафа Найєм, який був присутній на засіданні ПА ОБСЄ.

  Також у резолюції міститься заклик до російської влади звільнити всіх громадян України, які незаконно утримуються на території Російської Федерації, зокрема й Надію Савченко та Олега Сенцова.

  Зазначається, що такі дії Росії грубо порушують норми міжнародного права в галузі прав людини та основних свобод, а також принципи і зобов’язання в рамках ОБСЄ й до того ж суперечать зобов’язанням РФ згідно з мінськими домовленостями.

  Крім того, парламентарі наголосили на неприйнятності порушення нових кримінальних справ стосовно Надії Савченко та інших українських громадян, яких незаконно утримує Росія.

  Теги : Росія ОБСЄ Надія Савченко Олег Сенцов резолюція українці
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів