Усі зареєстровані кандидати в президенти допустили помилки в деклараціях – НАЗК

  11 Сiчня, 2019 11:07
  Після перевірки агентством четверо з п’яти кандидатів виправили декларації.

  Усі 5 кандидатів, яких нещодавно зареєструвала Центральна виборча комісія (ЦВК), допустили помилки і неточності у деклараціях.

  Про це інформує Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

  За інформацією НАЗК, перевірка декларацій Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика та Андрія Садового пройшла у п’ятницю, 11 січня, та здійснювалася за наявною внутрішньою інформацією за 10 базами.

  "Станом на 10.01.2019 Каплін С., Наливайченко В., Скоцик В., Садовий А. подали виправлені декларації", - йдеться в повідомленні.

  В агентстві повідомили, що НАЗК уперше залучили до виборчого процесу щодо перевірки декларацій. Перевірка інформація відбувається протягом 3 днів з моменту надходження.

  Однак, згідно з законодавством, виявлені помилки не є підставою для відмови у реєстрації кандидата.

  Нагадаємо, Всеукраїнська громадська організація "Комітет виборців України" заявила про порушення розміщення реклами кандидатів у президенти мера Львова, лідера партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрія Садового, лідера Соціал-демократичної партії, депутата Верховної Ради Сергія Капліна (фракція БПП), колишнього голови СБУ, лідера партії "Суспільно-політичний рух "Справедливість" Валентина Наливайченка.

  Теги : вибори НАЗК цвк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів