Урядові оновлення в Грузії: міністром оборони може стати жінка

  1 Травня, 2015 16:25
  Якщо парламент висловить вотум довіри, Тіна Хідашелі стане першою в історії Грузії жінкою, яка очолить оборонне відомство.

  Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі представив сьогодні кандидатури нових членів уряду. Головою Міноборони вперше в історії країни може стати жінка, повідомляє "BBC Росія".

  Оновлені керівні посади лише трьох відомств, решта ж міністрів зберегли свої пости. Так, Міністерство оборони очолить 42-річна Тіна Хідашелі, на посаду міністра природних ресурсів претендує Гігліо Агулашвілі, а міністром у справах спорту і молоді може стати Таріел Хічікашвілі.

  Тепер Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі має представити новий склад кабміну парламенту для висловлення вотуму довіри. Очікується, що ця процедура пройде в парламенті вже до кінця тижня.

  Нагадаємо, 29 квітня уряд Грузії подав у відставку в повному складі після того, як звільнився міністр у справах спорту і молоді Леван Кіпіані. Він став сьомим міністром, який пішов з уряду. А відповідно до грузинської конституції, в разі відставки третини міністрів із 20, уряд має повторно отримати вотум довіри у парламенті. 

  Теги : Грузія уряд міністр оборони
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів