"Укроборонпром" воює за тендер на 4 млрд грн

  22 Вересня, 2016 12:36
  Держпідприємство, за яким стоїть нардеп Пашинський, активно просувають поза конкурсом.

  Державне підприємство "Зоря"-"Машпроект" (м. Миколаїв), яке зараз управляється "Укроборонпромом", проштовхують як основного підрядника "Укртрансгазу" по реконструкції компресорних станцій на суму 4,12 млрд гривень.

  Про це голова "Укртрансгазу" Ігор Прокопів повідомив на зустрічі з журналістами, інформують "Наші Гроші".

  Прокопів заявив, що заміна  газоперекачувальних агрегатів дозволить зекономити 220 млн кубометрів газу на рік. Якщо ж заміну не провести, запевняє  чиновник, виникне загроза газопостачанню південних областей та транзиту на Балкани.

  Водночас голова "Укртрансгазу" активно проштовхує на роль основного підрядника підпорядковане "Укроборонпрому" держпідприємство "Зоря"-"Машпроект". За його словами, з головою вказаного ДП вже проведено "десятки переговорів".

  Прокопів наполягає, що підприємство має стати ключовим підрядником, попри бажання взяти участь у тендері ПАТ "Сумське НВО" та Запорізького заводу "Мотор-Січ".

  Раніше у ЗМІ з’являлася інформація про лобіювання реконструкції компресорних станцій на магістральних газопроводах України саме представниками "Укроборонпрому".

  Нагадаємо, після скандалу, пов’язаного з перепідпорядкуванням "Укртрансгазу" міністерству економрозвитку без узгодження з НАК, голова "Нафтогазу України" Коболєв пообіцяв звільнити Прокопіва з посади керівника "Укртрансгазу".

  Те, що під час спроби незаконного перепідпорядкування було оголошено мільярдні тендери, сам Прокопів назвав "простим співпадінням".

  Теги : Нафтогаз тендер Укроборонпром сергій пашинський Укртрансгаз газопровід ігор прокопів Мотор Січ ДП "Зоря" - "Машпроект" ПАТ "Сумське НВО"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів