"Укроборонпром" показав український Javelin

  12 Травня, 2015 09:34
  Державний концерн "Укроборонпром" показав Президенту нові суперсучасні зразки озброєння.
  Фото: "Укроборонпром"

  Президент України Петро Порошенко на території навчального центру "Десна" провів ревізію оборонно-промислових підприємств України.

  Про це повідомила прес-служба ДК "Укроборонпром".

  Головним експонатом для присутніх на полігоні високопоставлених чиновників став протитанковий ракетний комплекс "Стугна-П". Цей ракетний комплекс покликаний стати дешевим аналогом американського Javelin, який вважається одним з кращих ПТРК у світі. Відзначимо, що ракетний комплекс армії США брав участь у багатьох військових кампаніях по всьому світу і довів, що для знищення російського Т-72 потрібно лише прицілитися та натиснути кнопку.

  Український ракетний комплекс "Стугна-П" на думку розробників повинен стати заміною Javelin, який, попри прохання української влади, США не надали для ЗСУ. Президент в "Десні" подивився і перевірив ракетні комплекси "Стугна-П". Також творцями комплексу відзначена його дешевизна у порівнянні з Javelin і такими комплексами як японський "Type 01" та ізраїльський "Spike-MR". Зазначимо, що попри заяви "Укроборонпрому", вартість нового ПТРК ще не повідомлялася.

  Серед переваг нового ПТРК варто відзначити бронебійність – 800-мм. Наприклад, у Javelin вона складає всього 700-мм. Проте головною перевагою американського ракетного комплексу залишається інфрачервона головка самонаведення, що дозволяє їй самостійно знаходити ціль. Українському ПТРК від конструкторського бюро "Луч" для точного попадання потрібно наведення лазером.

  Також вчора Порошенко побачив ракети "Стугна", "Комбат", високоточні "Квітник" і легкий протитанковий комплекс "Корсар". Відзначимо, що "Укроборонпром" комплектує ПТРК "Корсар" бронемашини КрАЗ "Спартан" в зоні проведення АТО.

  Теги : АТО озброєння зброя Порошенко армія Укроборонпром стугна-п птрк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів