"Укренерго" виступила проти підпорядкування заступнику Насалика

    19 Жовтня, 2018 10:56
    "Укренерго" заявила про сумніви в неупередженості комісії щодо процесу реорганізації держпідприємства, яку очолює заступник Насалика.

    Національна енергетична компанія "Укренерго" виступила проти передачі повноважень з управління "Укренерго" комісії з реорганізації цього підприємства Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

    "Укренерго" заявила про сумніви в неупередженості комісії щодо процесу реорганізації держпідприємства, повідомили у прес-службі компанії.

    Перехід функції управління поточною діяльністю до голови комісії Михайла Близнюка, який також є заступником міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, "Укренерго" назвала необґрунтованим та безпідставним.

    В "Укренерго" зазначили, що комісія з реорганізації компанії порушила терміни погодження документації майнової оцінки та зволікала із затвердженням ключових документів в ході корпоратизації підприємства. Крім того, "Укренерго" закликала Міністерство енергетики забезпечити стабільну роботу держкомпанії.

    Слід зазначити, що комісія з реорганізації "Укренерго" визначила нову дату оцінки майна підприємства — 31 жовтня 2018 року.

    Нагадаємо, в "Укренерго" готові інвестувати в ІТ сектор та ІТ технології більше 50 млн євро.

    Теги : Міненерго Укренерго Насалик
    ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
    Коментарі
    1000 символів лишилося


    Архів